ПОНАД 18 РОКІВ НАДАННЯ ЕКСПЕРТНИХ ПОСЛУГ
З огляду на стабільне та успішне ведення бізнесу сімейного типу наші клієнти отримують безліч переваг: надійність, оригінальність, експертне бачення та довгострокові цілі, економія витрат, сингулярність майбутніх поколінь. Наша команда експертів має всебічне розуміння локальних особливостей бізнесу та стратегічних підходів міжнародного рівня.
Понад 40 висококваліфікованих експертів
Наша організаційна модель складається з професійної асоціації бухгалтерів, аудиторів і консультантів, а також адміністративного відділу. Використання новітніх технологій, в поєднанні з ефективними методами навчання та технологіями сталого розвитку нашої мережі, забезпечує синергію ентузіазму молоді та багаторічного досвіду.
МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД
Навички та досвід наших фахівців, а також найкращі світові практики, гарантують надання експертних послуг найвищої якості.

Для багатьох компаній ми стали надійною альтернативою серед міжнародних аудиторських фірм. У 2011 році наша компанія отримала схвалення Світового банку на проведення аудиту фінансової звітності проектів і грантів, що фінансуються Світовим Банком.
ГАЛУЗІ ТА ПОСЛУГИ
Спектр наших послуг та консультацій оптимізує бізнес
НАШІ ІНСТРУМЕНТИ
Впроваджуємо програмне забезпечення в ключові бізнес процеси для забезпечення гарантії якості та ефективності нашим клієнтам.
Working Papers
CaseWare є передовим аудиторським програмним продуктом, що зберігає провідні позиції на міжнародному ринку.
Data Analysis
Автоматизовані вибірки та документування для цілей аудиту. Автоматизовані розрахунки для ключових аудиторських секцій. Вдосконалені процедури виявлення та попередження випадків шахрайства.
Task manager+CRM
Могутній інструмент управління задач для бізнес-консалтингу з розширеними функціональними можливостями для підвищення ефективності на індивідуальному та груповому рівнях.
НАШЕ МОТТО
Ми завжди поряд там, де потрібні. З нашими клієнтами ми «в одному човні» та надаємо швидкий доступ до потрібних експертів вищої ланки.
Володимир Демченко
Head of Tax
Head of Innovations and R&D
ПРОЕКТИ, ЯКИМИ МИ ПИШАЄМОСЯ
Перший контактний центр для наших клієнтів у фінансовій, консультаційній сфері, а також у сфері забезпечення дотримання нормативно-правових вимог